Ремонт свердловин

Будь-яке обладнання може з часом потребувати ремонтних робіт. Це може статись в будь-який момент та пору року. Неможливо передбачити, які зовнішні фактори викличуть несправність.

Компанія «Джерело» надає сервісні та ремонтні послуги в Києві та Київській області не тільки по обладнанню, яке встановлено нами. Ми також здійснюємо ремонт і післягарантійне обслуговування свердловин, які пробурені іншими компаніями. У разі несправності або поломки наші фахівці визначать причину і оперативно її усунуть.

Як зрозуміти, що Вам потрібен ремонт свердловини?

 • із свердловини надходить менше води або надходження припинилося;
 • погіршилася якість води, незважаючи на безперервну роботу водоочисних систем;
 • свердловина почала пісочити (з’явився пісок у воді).

Ці проблеми легко вирішуються, якщо до вирішення ви підключите нас. Звертатися варто відразу після того, як Ви помітили неприємну зміну в водопостачанні. Чим раніше Ви до нас звернетесь, тим швидше ми відновимо подачу води в будинок або на об’єкт.

Причини, що викликають зменшення або зниження обсягу надходження води в свердловині:

 • свердловина деякий час не використовувалась. Перерва може бути довжиною в кілька років або тільки на зимовий період. Свердловину потрібно прокачати або провести діагностику та можливу заміну робочих вузлів насосного обладнання;
 • з водоносного шару викачують воду. Ви живете в селищі, і сусіди активно качають воду з того ж шару, що і ви. Це актуально для тих, у кого фільтрова свердловина неглибока (до 40 м), яка качає воду з піщаного шару. Ресурси води в цьому шарі вичерпуються і єдиний вихід — пробурити глибшу свердловину;
 • фільтр свердловини забився. На фільтрі може осісти глина або пісок. Така проблема зустрічається, якщо свердловину погано прокачали, рідко нею користуються або встановлений занадто потужний насос, який не відповідає технічним характеристикам свердловини. Часто в такій ситуації дешевше пробурити поруч нову свердловину.
 • дно свердловини “замулилось”. Таке можливо в разі неправильного підбору фільтра свердловини, з артезіанськими свердловинами замулювання не відбувається. Якщо свердловина (її водоприймальна частина) замулилась, рішень в цьому випадку декілька, починаючи від очищення свердловини і її промивання водою під напором і закінчуючи промиванням спеціальними реагентами і навіть гідроударами. Гідроудар не рекомендується для старих свердловин з металевими трубами, так як є велика ймовірність розриву старого фільтра. Також гідроудари не рекомендують для свердловин із фільтром виготовленим із поліпропілену.
 • не працює гідравлічна частина насоса. Насос перестав повноцінно виконувати свою функцію з викачування води. З метою усунення несправності насос піднімають нагору, проводять діагностику, усувають поломку і опускають знову на глибину.

Що викликає погіршення якості води?

 • стінки свердловини погано герметизовані. Це стосується в першу чергу металевих труб, які з плином часу піддаються корозії. У місцях стиків труби з металу при монтажі піддаються зварюванню, тоді властивості металу змінюються в сторону погіршення. У місцях розгерметизації в воду потрапляють стічні води, пісок, глина та ін., впливаючи на якість води. Рішення — герметизація свердловини;
 • небажані домішки можуть надходити не тільки з недостатньо герметичних стінок свердловини, а й з водоносного шару. Це трапляється, якщо фільтри низької якості і їх фільтруючі прошарки розмилися надходженням води. Через це фільтр не виконує свою основну функцію так, як треба, і вода надходить разом з піском і домішками. Вирішується шляхом заміни фільтра меншого діаметру (фільтр дублюється).
  Як бачите, питань, за якими ви нас можете викликати для ремонтних робіт, — лише два ( «води стало менше» і «вода стала гірше»). А причин, які їх викликали, — набагато більше. Якщо з вашою подачею води щось трапилося — не звертайтесь до нас і ми все виправимо.

Отримати консультацію можна, зателефонувавши за номером:

+38(096) 258-41-41
+38(095) 258-41-41
+38(093) 258-41-41
+38(097) 258-41-41
+38(050) 258-41-41
або написавши на:
order@burok.com.ua