Буріння свердловин на воду

Компанія «Джерело» пропонує свої послуги по бурінню свердловин на воду. Ми працюємо по Києву та Київській області. Буріння свердловини на воду — це єдина альтернатива централізованому водопостачанню. Свердловина на воду є необхідним атрибутом на приватній ділянці, дачі або заміському будинку, як для домашнього використання — пиття, побутових потреб, так і для господарських справ — поливу, миття автомобіля, прибирання.

Перед тим як виїхати на місце і почати буріння свердловини на воду, наші фахівці проводять детальний аналіз геологічного розрізу ґрунтів вашого району. На основі отриманої інформації від Вас, ми визначаємо оптимальну конструкцію свердловини на воду. Далі наш фахівець виїжджає до Вас на ділянку, де визначає найбільш оптимальне місце для буріння свердловини і погоджує  з Вами.

Після прийняття спільного рішення, наші інженери проводять попередній розрахунок вартості робіт. Компанія “Джерело” використовує при бурінні тільки найякісніші матеріали, що в поєднанні з передовими технологіями і досвідом наших фахівців, забезпечить Вас чистою водою на довгий час! Ми здійснюємо буріння свердловин з дотриманням будівельних норм.

Для буріння свердловин на воду на глибину до 300 м. наші фахівці використовують бурову установку УРБ-2А2 на базі ЗІЛ 131 та установку УРБ – 3АМ на базі МАЗ 500. Єдиним мінусом даного обладнання є його великі габарити.

МБУ (малогабаритна бурова установка) та МГБУ (малогабаритна гідравлічна бурова установка) відрізняються надзвичайною мобільністю і можуть пробурити свердловину навіть в дуже важкодоступних місцях. МБУ здатна пробурити свердловину до 70 м., а МГБУ до 120 м. Якщо у Вас вже облаштована ділянка і немає можливості дістатися до місця буріння свердловини великогабаритною установкою, МБУ та МГБУ стануть ідеальним варіантом.

Свердловина, пробурена такою технікою, забезпечать Вас водою на довгі роки!

Отримати консультацію можна, зателефонувавши за номером:

+38(096) 258-41-41
+38(095) 258-41-41
+38(093) 258-41-41
+38(097) 258-41-41
+38(050) 258-41-41
або написавши на:
order@burok.com.ua